fbpx

Kosmetika pro ženy

Kompletní kosmetické ošetření obličeje a dekoltu

U tohoto kosmetické ošetření je cílem především důkladné vyčištění dle typu pleti s napářkou, masáž krku a hlavy, ruční čištění pórů a zklidňující maskou. Dle přání zákazníka doplněné úpravou obočí, řas a knírku. Nedílnou součástí je masáž obličeje a dekoltu v délce 25 minut. Hydratace a rozjasnění pleti dle vhodné masky s použitím séra a krému pro daný typ pleti.

Částečné ošetření obličeje

Toto ošetření je vhodné především pro acnetickou či problematickou pleť a pro ty kteří chtějí vynechat masáž obličeje. U tohoto ošetření je cílem důkladné vyčištění pleti, masáž krku a hlavy, a vhodná maska dle typu pleti. Dle přání zákazníka úprava obočí, řas a knírku. Zakončení vhodným závěrečným krémem.

Masáž obličeje a dekoltu

Masáž obličeje a dekoltu je jednou z nejdůležitějších součástí kosmetického ošetření a péče o pleť. Je vhodná pro všechny typy pleti od 25 let věku. Při masáži dochází k odplavení odpadních látek, urychluje metabolismus, zmírňuje pocit únavy a uvolňuje mazové a potní žlázy. Výsledky jsou viditelné ihned, dlouhodobě zlepšují celkovou kondici pleti a zmírňují tvorbu vrásek. Podstatná a důležitá je pravidelnost, neboť pleť se obnovuje každý měsíc. 

Obličejové masky

Osobně kladu důraz na pečlivý výběr masky po ošetření dle stavu pleti, ročního období a individualitě klienta, protože značná část výsledku je závislá na správné aplikaci a výběru masky pro určitý typ pleti.

Péče o obočí, řasy a knír

Provádím úpravu obočí, řas a knírku dle přání zákazníka. Barvení řas a obočí provádím barvami refektocil. Depilaci knírku voskem či pinzetou dle přání.

Depilace nohou a rukou

Provádím voskem.